Fonksiyon fx Saha Satış

Toptan, perakende ve mağazacılık alanlarında faaliyet gösteren her ölçekteki satış, sipariş, dağıtım, araçta pazarlama ve saha yönetimi içeren ticari organizasyonların ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş çok kullanıcılı, modüler bir sistemdir. Birden fazla bölge ve bayi yapılanması olan firmalar için; bölge veya bayilerinde özerk çalışabilen ama tek merkezden sorgulanıp yönetilebilen bir yapıya sahiptir. Firmalara sistem üzerinde, kendi çalışma prensiplerine göre kurallar belirleme imkanı sunar ve bu yolla sistemde yapılacak tüm işlemlerin işletme kurallarına uygun şekilde oluşmalarını sağlar. Kullanıcı bazında yetkilendirme özelliği ile her bir kullanıcı için neleri görüp görmeyeceğini, görmeye yetkili olduğu bölümlerde hangi işlemleri yapıp yapamayacağını otoritenin kararına göre şekillendirir. İşlem gün yönetimi özelliği sayesinde; istenilen günleri her türlü işleme kapatabilme ayrıcalığı barındırır. Akıllı telefon ve tabletler vasıtasıyla; bağımsız ya da merkezine canlı bağlantılı işlem yapabilen, araç yazıcıları üzerinden her çeşit belgeye baskı üretebilen, saha yönetimine sahip, çeşitli sektörlere hizmet verebilen gelişmiş bir programdır.

Yazılım, danışmanlık, kurulum, eğitim ve desteği içeren komple bir çözümdür.

Birbirine entegre çalışan yapısı ile içerdiği modüller :

Cari Yönetim

Cariye özel çalışma koşulları belirleyebilir. Risk limit kontrolü ve geciken borç takibi yaparak satışta/siparişte uyarı ya da engelleme yapabilir. Kolayca mutabakat mektupları oluşturur. Anlık borç yaşlandırma bilgilerine sahadan da ulaşım sağlar. Harita üzerinde konumlandırma yeteneğine sahiptir. Kargo etiket baskılarını oluşturma kolaylıklarını barındırır.

Görüntüle

Finansal Yönetim

Nakit, kredi kartı, çek, senet ile tahsilat ve ödeme yapabilir. Çek ve senet için portföy ve banka takas yönetimi sağlar. Nakit kasalarının ve banka hesaplarının birebir tutulmasına imkan verir.

Görüntüle

Ürün Yönetim

Çoklu birim yapısını destekler, ürün bazlı maksimum iskonto sınırı, minimum stok seviye uyarısı, ürün etiket baskıları, Müşteri/Kanal bazında ürün sabitleme veya kısıtlama, özel fiyat listeleri oluşturma ve geleceğe yönelik fiyat planlama gibi özellikleri ile ürünleri en verimli şekilde yönetmeyi sağlar.

Görüntüle

Malzeme Yönetim

Satışı desteklemek amacı ile sahada müşterilere verilen dolap, şemsiye, stand gibi hediye ya da emanet statüsündeki malzemelerin tüm hareketlerini kayıt altına alarak, verildikleri müşterilerdeki verimliliklerini ölçer, Seri No ve Barkod bazında bu malzemelerin envanter kayıtlarını en doğru şekilde yönetmeyi sağlar.

Görüntüle

Depo Yönetim

Çoklu depo ve araç yönetimi ile kolay envanter takibi, mal tedarik öngörü, stok seviye uyarı, periyodik sayım, sevkiyat paylaşımı, dağıtım planlama, araç yükleme ve boşaltma listeleri oluşturma, depodan satış gibi özellikleri ile depoları en kolay şekilde yönetmeyi sağlar.

Görüntüle

Alış ve Satış Belge Yönetim

Satış siparişi, tedarik siparişi, irsaliye, fatura, nama sevk ve hizmet belgelerinin kolayca oluşturulmalarını, ilgili belgelerin birbirine dönüşümlerini hızlı şekilde yaparak belge yönetiminde pratiklik ve kesinlik sağlar.

Görüntüle

İskonto, Kampanya, Bedelsiz Promosyon Yönetim

Müşteri / Kanal bazında ürün iskontoları, Ürün / Grup bazında müşteri iskontoları, yüzdesel sepet kampanyaları, bedelsiz ürün için sepet promosyonları, geçici ek iskonto tanımları ve bunların takip raporları ilerakiple mücadele, etkin pazarlama imkanları sağlar.

Görüntüle

Mağaza/Perakende

Mağaza/Perakende, Ön Muhasebe ile entegre çalışarak sizlere avantaj sağlayacak. Bu çalışma sisteminde tüm stok, kasa giriş-çıkışlarınızı otomatik olarak takip edin ve kayıpları azaltın. Kolay ve pratik ekran tasarımı ile sizlere hız kazandıracak ve iş sürecinizi kolaylaştırın.

Görüntüle

Depozito Yönetim

Depozito ürünlerinizin emanet, paralı, bire bir gibi çalışma şekilleriyle ayarlayın ve boş dolu tüm depozitolarınıza hakim olun. Android cihazlarda müşterideki depozito bakiyelerinizi görerek en kolay şekilde yönetin.

Görüntüle

Anket Yönetim

Müşteri ziyareti aşamasında zorunlu kılabileceğiniz anketler ile pazar araştırmaları yapın.Yaptığınız bu pazar araştırmalarını karşılaştırıp, rakiplerinizin önüne geçin.

Görüntüle

Web Sipariş Yönetim

Müşterilerinize kullanıcı adı ve parola tanımlayarak belirlediğiniz ürünlerden, bir web sitesi üzerinden sipariş topyalabilir. Bu siparişleri anlık sisteminizde görebilir, faturalandırıp sevkiyatını yapabilirsiniz..

Görüntüle

Şube Yönetim

Birden fazla bölge ve şube yapısı olan firmalar için; şubelerde özerk çalışabilen ama tek merkezden sorgulanıp yönetilmesini sağlayan bir yapıya sahiptir.

Görüntüle

Maaş/Prim/Avans Yönetim

Personellerinizin Prim tanımlarını yapın ve tek tuşla ay sonunda hak kazandıkları primleri görün.Maaşlarını ve primlerini hesaplarına geçin.Hız kazanın ve iş sürecinizi kolaylaştırın.

Görüntüle
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry|wholesale jerseys